King Arthur: Warrior of the West

ISBN: 9780755348701 Categorii: Diverse. An apariție: 2010 Autor: M. K. Hume Editură: Headline Publishing Group Tip copertă: Paperback Număr pagini: 544 Stoc: La comandă

Puteți plasa comenzi doar după login

The second book in a dramatic trilogy about the legend of King Arthur sure to appeal to fans of Conn Iggulden and Bernard Cornwell.

Limba
Engleza
Autor
M. K. Hume
Data Publicarii
2010
Editura
Headline Publishing Group
Latime
13
Inaltime
19.6
Grosime
3.5
Greutate
374
Tip Coperta
Paperback
Nr Pag
544
Bic
FV
Istoric preț pentru: King Arthur: Warrior of the West

Produse similare