Here We Are Now

ISBN: 9781444791785 Categorii: Diverse. An apariție: 2017 Autor: Jasmine Warga Editură: Hodder & Stoughton General Division Tip copertă: Paperback Număr pagini: 304 Stoc: Stoc limitat

Puteți plasa comenzi doar după login

From the author of MY HEART AND OTHER BLACK HOLES comes an affecting novel of music, family, and friendship. Perfect for fans of Jandy Nelson, Rainbow Rowell and Sarah Dessen.

Limba
Engleza
Autor
Jasmine Warga
Data Publicarii
2017
Editura
Hodder & Stoughton General Division
Inaltime
12.9
Latime
19.6
Grosime
2.4
Tip Coperta
Paperback
Nr Pag
304
Subtitlu
A heartfelt and uplifting novel from the bestselling author of MY HEART AND OTHER BLACK HOLES
Bic
FA, YFB, FA, YFB
Greutate
216
Istoric preț pentru: Here We Are Now

Produse similare